ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ДЕПУТАТИ ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОЗНАЙОМИЛИСЯ ІЗ СИТУАЦІЄЮ У ГУРТОЖИТКУ ПО ВУЛ.БУТІВСЬКІЙ,5

12 вересня депутати Зміївської міської ради, разом із першим заступником Зміївського міського голови Тетяною Тімофєєвою провели виїзну комісію, у ході якої ознайомилися із ситуацією у гуртожитку по вул.Бутівській,5.
Нагадаємо, що приміщення знаходиться на балансі КП "Зміївське ВУЖКГ". Його директор Роман Горбунов разом із місцевими мешканцями, провели для депутатів екскурсію поверхами гуртожитку.
На даний час тут проводяться роботи з водовідведення і гідроізоляції підлоги у душових. Частина робіт вже виконана. Крім того у місцях загального користування замінено 51 вікно, встановлені нові електрощитові, виконані приписи ДСНС щодо протипожежної безпеки - на кожному поверсі встановлені протипожежні щитки. До речі, саме через невиконання цих приписів, гуртожиток надзвичайники вимагали визнати небезпечним для    проживання з його подальшим закриттям. На щастя, проблему вдалося вирішити. Мешканці проживають у своїх кімнатах (зараз також міська рада допомагає власникам у приватизації). Наразі приватизовано 63% кімнат. У частину житлового фонду, що належить міській раді, заселяють внутрішньо переміщених осіб, які переїхали до Зміївської громади. 
Депутати оглянули і кімнати в яких сьогодні мешкають переселенці.
За словами Романа Горбунова невирішеним залишається питання з опаленням гуртожитка. За підрахунками для проведення цих робіт необхідно близько 2 млн грн.
У цьому році Зміївське ВУЖКГ розпочало роботи з благоустрою. За підприємством закріпили територію для покосу трави і обрізки кущів і чагарників в районі залізничного вокзалу.
З результатом депутати ознайомилися наочно. Біля багатоповерхівок їх зустріло чисте, охайне внутрішнє подвір'я. А територія за "смугастим" будинком, після робіт з благоустрою перетворилася на місцевий сквер.

Вже цієї осені тут планують провести суботник з висадки нових зелених насаджень. Долучитися до нього обіцяють і місцеві мешканці.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.