ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗМІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ ТА РЕЧОВИНАМИ, ВИРОБЛЕНИМИ НА СПИРТОВІЙ ОСНОВІ!

ЗаборонаВ умовах дії воєнного стану на території Харківської області спільним Наказом начальників Харківської обласної військової адміністрації та Харківського військового гарнізону від 16.05.2022 №08В «Про заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Харківській області» (зі змінами) заборонено п. 1: на територіях громад Харківської області, які згідно з Переліком територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженим наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 №309, віднесених до “територій можливих бойових дій”, торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основні (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів України, та дезінфекційних засобів) під час дії комендантської години з 23:00 до 5:00. 
Також, у відповідності до п. 2 зазначеного спільного наказу забороняється: продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів України та дезінфекційних засобів) військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, а також іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, що виконують функції із забезпечення безпеки і оборони України або особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).
Наголошуємо: продавати алкогольні напої у період дії комендантської години з 23:00 до 05:00 цивільному населенню ЗАБОРОНЕНО! 
Продаж алкоголю в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування людям у військовій формі – заборонено!
Разом йдемо до Перемоги!

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.