ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У ЗМІЄВІ ВІДКРИЛИ СТЕЛУ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ-ЗЕМЛЯКАМ

У день другої річниці повномасштабного вторгнення російських окупантів – 24 лютого, у Змієві відрили стелу пам’яті Героям-землякам, які загинули боронячи Україну.

Стела представляє собою шість великих меморіальних дошок, в які вмонтовані світлини з іменами загиблих воїнів. Всередині –височить флагшток з прапором і гербом України.
Наразі на стелі портрети 86 Героїв зі Зміївської і Слобожанської територіальних громад. Але, на жаль, війна не закінчена, і список захисників, які поповнюють небесне військо, збільшується. Усі вони будуть увіковічені на стелі пам’яті. 
У церемонії відкриття стели взяли участь начальник Чугуївської РВА Сергій Лободенко, депутат Харківської обласної ради Анатолій Гацько, Зміївський міський голова Павло Голодніков, Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр, батько загиблого Героя Степан Миндар, старости та військові.
Капелан Харківської окремої бригади територіальної оборони Юрій Потикун провів панахиду за загиблими і освятив місце пам’яті.
На відкриття не запросили батьків і рідних загиблих через заборону масових заходів під час військового стану. Але вшанувати пам’ять загиблих можна буде у будь-який зручний час.
Стелу встановили на подвір’ї центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат). 
Нагадаємо, що куточок пам’яті загиблим Героям-землякам облаштований і у Зміївському краєзнавчому музеї. 
Після війни Зміївська міська рада планує збудувати Алею Слави загиблим Героям у центральному парку Змієва.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.