ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

КП "ЗМІЇВ-ТЕПЛО" ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ ГАЗОВИХ КОТЕЛЕНЬ

Першу з них, що опалює Зідьківський ліцей, вже ввели в експлуатацію.

Нагадаємо, що останні роки газові котли у комунальних закладах громади були законсервовані. Опалювалися вони котельнями, що працюють на альтернативному паливі (дровах і пелеті). 
Як пояснює Зміївський міський голова Павло Голодніков, це рішення дасть можливість підприємству економити кошти і обирати, виходячи із ціни, найдешевшу теплову енергію для наших комунальних підприємств.
"Звичайна математика. Якщо вироблення 1 Гкал теплової енергії буде дешевшою на газу, підприємство переходитиме на газ, якщо нижчою буде ціна на тверде паливо – запускатимуться котельні, що працюють на дровах і пелеті", – пояснив міський голова.
Окрім того, наявні і працюючи два джерела живлення – своєрідна страховка у військовий час. Якщо будуть перебої із газопостачанням, підприємство зможе опалювати комунальні заклади котельнями на альтернативному паливі, і навпаки.
Найближчим часом КП "Зміїв-Тепло" відновлять ще дві газові котельні. І ця робота продовжиться по всій громаді.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.