ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПАВЛО ГОЛОДНІКОВ ВІДВІДАВ РОДИНУ ВАТАЩУКІВ

Прийомна родина Ангеліни та Ростислава Ватащуків потроху обживаються у новому будинку, який для них збудувала Фундація Олени Зеленської у Змієві.

Відвідав прийомну родину Зміївський міський голова Павло Голодніков разом із заступниками – Тетяною Тімофєєвою та Денисом Челапко. 
В гості приїхали з подарунками – корзини для білизни, рушники та посуд – необхідні речі в побуті для великої сім'ї, де виховується дев'ятеро дітей. 
У ході візиту – поспілкувалися з батьками-вихователями, щоб дізнатися першочергові потреби родини.  
Як зазначив Павло Голодніков, міська рада буде надійним партнером для сім'ї Ватащуків та допомагатиме вирішувати нагальні питання і потреби родини.
У свою чергу батьки-вихователі запропонували і свою допомогу. Через те, що новий будинок оснащений усіма необхідними меблями, Ватащуки радо віддадуть три дитячі парти для родин, які цього потребують.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.