ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ВІДНОВЛЕННЯ ПОКРІВЕЛЬ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ

Нагадаємо, що дахи на трьох будинках, які найбільше постраждали від ракетної атаки росіян на місто 8 січня, Зміївська міська рада відновлює за підтримки РСРМ "Польський центр міжнародної допомоги", БФ "Залишайся з Україною – Харків" та уряду TAIWAN.

На двох будинках по провулку Зміївському вже повністю перекрили дахи металочерепицею. На завершальному етапі роботи на будинку по вулиці Рогатинській, де наразі закривають фронтони. Тут крівлю будівельникам довелося фактично зводити з нуля, але, потрібно віддати належне, бригади спрацювали оперативно і у найкоротші терміни виконали великий об'єм робіт.
Розпочали перекривати дахи і інші власники постраждалих будинків, які  отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету. Гроші вже надійшли на рахунки зміївчан. В суму матеріальної допомоги  включили вартість необхідних будівельних матеріалів і роботу.
Хтось відновлюватиме свої оселі власними силами, хтось просить допомоги будівельників. Наразі до бригад, які перекривали дахи по провулку Зміївському і вулиці Рогатинській, звернулися власники дев'яти будинків, де потрібно замінити шифер. На одному з них ці роботи вже розпочали.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.