ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ПІКАП MITSUBISHI L 200 ЗАХИЩАТИМЕ НЕБО ХАРКІВЩИНИ. АВТІВКУ ПЕРЕДАЛИ ПІДРОЗДІЛУ ППО

Зміївський міський голова Павло Голодніков передав військовим позашляховик Mitsubishi L 200.

"Міська рада отримала завдання від обласного військового керівництва придбати пікап для мобільних вогневих груп протиповітряної оборони регіону. Автівку необхідної марки і комплектації ми придбали за кошти місцевого бюджету і сьогодні передаємо її для наших захисників неба. Це ще один внесок всієї Зміївської громади в зміцнення обороноздатності  нашої країни і наближення Перемоги", – розповів міський голова.
Автівка буде доукомплектована додатковим обладнанням і використовуватиметься однією із мобільних вогневих груп протиповітряної оборони регіону для захисту неба від атак ворожих дронів.
Пікап Mitsubishi L 200 – четверта автівка, яку міська рада придбала і передала для потреб наших військових і силових структур.
Наразі готуються нові пакети допомоги для сил оборони.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.