ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Звернення Зміївського міського голови Павла Голоднікова з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років

Дорогі земляки!

 
 44 08052024Сьогодні, 8 травня, Україна, вшановуючи кожного, хто доклав зусиль до повного знищення нацизму або став його жертвою, вперше приєдналась до європейської традиції відзначення Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років. 
Перемогу було досягнуто завдяки титанічним і лише консолідованим зусиллям більше десяти держав і сотень народів, у тому числі й українського.
Наш суттєвий внесок у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні є дійсно неоціненний, адже кожен українець і українка стали до своєї «зброї»: на передовій і в тилу, з вогнем і зі словом – до повної капітуляції нацизму. А наша земля як один із основних театрів воєнних дій, як місце масштабних битв і найзапеклішого спротиву досі виштовхує згадки минулого. 
 Але, як виявилось, не всі засвоїли страшний урок. Бо сьогодні ми знову спостерігаємо, як абсурдність і зло намагається переписати історію та змінити мапу світу, перетнувши кордони суверенної і незалежної Української держави, вбиваючи  невинних дітей і перетворюючи цілі міста та села на попіл.
Тож лише сьогоднішня спільна боротьба світу з військовими злочинами в Україні – це істинне засвоєння уроків минулого саме в пам’ять про тих, хто загинув тоді від руки нацизму. 
Україна має перемогти та повернути свій законний суверенітет.
Віримо у це і наближаємо!
 
З повагою,
Зміївський міський голова Павло ГОЛОДНІКОВ

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.