ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

АРТЕМ ГОЛУБ НАГОРОДЖЕНИЙ ОРДЕНОМ "ЗА МУЖНІСТЬ ІІІ СТУПЕНЯ" (ПОСМЕРТНО)

Нагороду дружині загиблого Героя Артема Анні і двом синочкам Матвію і Михайлу, передав заступник начальника Харківського прикордонного загону Дмитро Черваньов.

У свою чергу, Зміївський міський голова Павло Голодніков зазначив, що працівниками міської ради і бюджетних установ була проведена благодійна акція – віддати одноденну заробітну плати на допомогу військовим. За словами Павла Вікторовича у ході акції було зібрано більше 300 тисяч грн, які спрямують на допомогу Харківського прикордонного загону. Дмитро Черваньов запевнив, що допомога піде саме у той підрозділ, де служив Артем.
Нагадаємо, що старший сержант Артем Голуб, інспектор прикордонної служби вищої категорії (кулеметник), І відділення інспекторів прикордонної служби, третьої прикордонної застави, першого відділу прикордонної служби загинув 28 жовтня 2023 року у м.Бахмут Донецької області під час виконання бойового завдання. Йому назавжди 30...
Пам'ятаємо!

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.