ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У ЗМІЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖАТЬ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ

Фінансування у розмірі 1 мільйон 17 тисяч грн. виділили на LXV позачерговій сесії Зміївської міської ради. Ліквідацію ямковості на автошляхах комунальної власності громади проведуть пневмо-струменевим методом у таких населених пунктах: с.Задонецьке: вул.Щегельського; с.Бірки: вул.Центральна, Маяковського; с.Зідьки: вул.Ковтуна; с.Тимченки: вул.Набережна; м.Зміїв: вул.Зміївська, Конституції, Степова, Пушкарьова, Революції, Гідності, Донецька, Іванової, Слюсаренка, Слов'янська, Жовтнева, 1-го Травня і пров.Донецький. На сесії також піднімали питання аварійної ділянки дороги Р-78 (Зміїв-Балаклія-Гороховатка). Зокрема, мова йшла про глибоку яму, що утворилася біля Зміївського ліцею №2. Міський голова повідомив, що мав особисту зустріч з начальником Служби автомобільних доріг Андрієм Алексєєвим щодо перспектив ремонтів доріг балансоутримувачем яких є область. Із отриманої інформації – на цей рік по Зміївській громаді заплановано фінансування лише на ремонтні роботи Задонецького мосту. На ремонт доріг – кошти ані в обласному, ані в державному бюджеті не передбачені. У Службі автомобільних доріг пропонують передати право ремонту даної дороги Зміївській громаді, за кошти місцевого бюджету. Втім його можливості вкрай обмежені. Єдине, що пообіцяв Павло Голодніков, винайти ресурси для ліквідації глибокої вибоїни біля навчального закладу. Пояснення міського голови у відео.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.