ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

LХV ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ. ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

6 червня депутати Зміївської міської ради провели засідання LXV позачергової сесії. Серед переліку питань порядку денного – зміни до місцевого бюджету. Про них проінформувала начальник фінансового управління міської ради Вікторія Кайданович.

Зокрема, на сесії спрямували і перерозподілили деякі видатки на співфінансування робіт на будівництво Таранівської амбулаторії, на виплату премій вчителям, учні яких стали переможцями обласних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів, на стипендії учням за програмою "Обдаровані діти".
Також спрямували кошти на ремонт доріг комунальної власності, на придбання паливних пелет, капітальний ремонт покрівлі КЗ "Зміївський центр дитячої та юнацької творчості". 
Більш докладніше про зміни до бюджету у відео.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.