ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ДРОНИ І НЕОБХІДНЕ УСТАТКУВАННЯ ДО НИХ ВЖЕ У ПРИКОРДОННИКІВ

Благодійна акція "Одноденний заробіток – для ЗСУ", у якій взяли участь працівники структурних підрозділів Зміївської міської ради і бюджетних установ, вже має свої перші результати.
Ударні fpv дрони і пульти управління, відеосистеми, ретранслятори, приймачі, передавачі та ноутбук майже на 400 тисяч грн сьогодні були передані нашим захисникам.
Як і обіцяв Зміївський міський голова Павло Голодніков, допомогу спрямували в Харківський прикордонний загін, де служив наш земляк Артем Голуб.
Як зазначили прикордонники, закуплене і передане обладнання нищитиме ворога на Куп'янському напрямку.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до ініціативи та робить свій внесок у майбутню Перемогу України над ворогом. Благодійна акція ще триває! Разом ми зможемо зробити більше!

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.