ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У СЕЛИЩІ ЗІДЬКИ З'ЯВИВСЯ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ЗАНЯТЬ СПОРТОМ

Встановили нову спортивну локацію на подвір'ї Зідьківського ліцею. Урочисто відкрили місце спорту і сили 14 червня.

Придбали спортивний майданчик за кошти місцевого бюджету. Він має гумове покриття і безліч спортивних елементів. 
"Подібний спортивний майданчик ми раніше встановили у Змієві. Сьогодні такий же соціальний проєкт реалізували на території селища Зідьки. Дякую депутатському корпусу за підтримку і усім, хто долучився до його реалізації. Сподіваюся, що майданчик стане одним із найулюбленіших місць дозвілля наших дітей. Адже здоровий спосіб життя – це запорука успіху в майбутньому", – зазначив Зміївський міський голова Павло Голодніков.
"У цей нелегкий час дуже важливо особливу увагу акцентувати на наших дітях, адже вони втратили найголовніше – безтурботне дитинство. Ми маємо докладати максимум зусиль, щоб відволікти дітей від жахливих реалій сьогодення і дарувати позитивні емоції. Також приємно відзначити, що не дивлячись ні на що, нам вдалося відремонтувати Зідьківську амбулаторію, а сьогодні працюємо над ремонтом покрівлі у Зідьківському ліцеї, щоб наші люди, наші діти мали гідні умови життя. Віримо в ЗСУ і Перемогу!", – розповіла староста Зідьківського старостинського округу Інна Сумцова. 
Крім того, сьогодні на території Зміївської громади реалізовується ще декілька проєктів. Зокрема, залучені кошти у розмірі 15 мільйонів грн на продовження будівництва Таранівської амбулаторії. Вже проведені тендерні процедури і невдовзі будівельники розпочнуть роботи на об'єкті.
У Чемужівському ліцеї і поліклінічному відділенні КНП "Зміївська ЦРЛ" відремонтують укриття. 
"Якщо підвести підсумок, то за останні пів року нам вдалося залучити в громаду із різних джерел фінансування на об'єкти інфраструктури понад 100 мільйонів грн. Дуже вдячний за підтримку Харківській обласній військовій адміністрації і особисто Олегу Синєгубову, а також Чугуївській районній військовій адміністрації", – розповів міський голова.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.