Корисні посилання

Увага! Важлива інформація

Шановні отримувачі житлової субсидії!

Згідно інформації управління соціального захисту населення Зміївської РДА, доводимо до вас про необхідність надання інформації про членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства, які зареєстровані за іншою адресою, а також про наявність транспортних засобів та купівлю товарів.

Інформування проводиться з метою визначення права громадян на отримання ними житлових субсидій з виконанням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року №329 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року. №1022"

Також повідомляємо, що відповідно до пункту 18 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848, після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт/г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію. Таким чином, представники зазначених домогосподарств повинні звернутися до управління соціального захисту населення Зміївської РДА за адресою: м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.