Корисні посилання

Увага! Важлива інформація!

Шановні мешканці міста!

Останнім часом спостерігається негативна тенденція по захаращенню майданчиків біля сміттєвих контейнерів гілками, будівельними відходами та залишками городини. Така ситуація приводить до ускладнення під’їзду спецтехніки для погрузки та вивозу сміття. Крім того, дана техніка не призначена для вивезення такого виду відходів, що значно ускладнює подальше наведення порядку біля сміттєвих контейнерів.

Зміївська міська рада просить з розумінням поставитись до праці житлово-комунальних підприємств та в подальшому проявляти високу культуру поведінки.

Іншою надзвичайно гострою темою у нашому місті є спалювання листя мешканцями. Нагадуємо, що спалювання листя на подвір’ях є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану у місті та виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки; зростає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків; погіршується видимість на дорогах, збільшується частота ДТП.

Ми впевнені, що тільки спільними зусиллями та співпрацею міської влади з громадськістю буде забезпечений належний санітарний стан міста та його благоустрій!

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.