Корисні посилання

Розпорядження Зміївського міського голови від 11 грудня 2018 року №53 "Про скликання почергової сесії Зміївської міської ради VIІ скликання"

 

Україна

ЗМІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЗМІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11 грудня 2018 року                                                             №53

Про скликання позачергової сесії Зміївської міської ради VIІ скликання

Відповідно до ст. 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту міської ради, затвердженого рішенням ІІ сесії міської ради VIІ скликання від 11 грудня 2015 року №17-ІІ:

1. Скликати позачергову сесію міської ради VIІ скликання 12 грудня 2018 року о 16 годині в залі засідань міської ради.

2. Винести на розгляд сесії питання:

2.1. Про затвердження висновку про вартість майна та укладання договору оренди майна комунальної власності територіальної громади м.Змієва, розташованого за адресою: Харківська обл., м. Зміїв, вул. Адміністративна, 29.

2.2. Про погодження продовження строку дії договору оренди нерухомого майна №3 від 13.02.2018 року, розташованого за адресою: Харківська область, м. Зміїв, вул. Гагаріна, буд.15.

2.3. Про надання дозволу КП “Зміїв-сервіс” на розробку документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту, що розташована на території м. Зміїв.

3. Виконавчому комітету міської ради довести розпорядження до відома депутатів міської ради та населення.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                  П. Кучков

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.