ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту - проєкт рішення виконавчого комітету Зміївської міської ради

Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів для Комунального підприємства “Зміїв-сервіс” Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області”

Відповідно до статтей 9, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 “Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Зміївська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Зміївської міської ради “Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів для Комунального підприємства “Зміїв-сервіс” Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області” та аналізу регуляторного впливу.

Розробником проєкту є відділ житлово-комунального господарства, екології та благоустрою населених пунктів Зміївської міської ради.

Підставою для розробки проєкту є: вимоги Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами”, якими органи місцевого самоврядування затверджують норми надання послуг із вивезення побутових відходів. Так, відповідно до підпункту 16 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів відноситься до повноважень виконавчих органів відповідних рад. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 “Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів” зазначені норми переглядаються один раз на п’ять років.

Проєкт рішення розроблено з метою реалізації державної політики в сфері поводження з відходами, створення належних правових підстав та умов для затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, організації роботи виконавців таких послуг у сфері поводження з відходами та створення відповідних умов для забезпечення споживачів якісними послугами з організації збирання та вивезення твердих побутових відходів, що утворюються на території Зміївської міської ради.

Проєкт рішення виконавчого комітету Зміївської міської ради “Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів для Комунального підприємства “Зміїв-сервіс” Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області” та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Зміївської міської ради в розділі “Регуляторна діяльність” за посиланням: http://www.zmiivmisto.gov.ua.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу становить один календарний місяць з дня їх оприлюднення на офіційному сайті Зміївської міської ради.

Зауваження і пропозиції до проєкту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі до:

відділу з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою населених пунктів Зміївської міської ради (63404, Харківська обл., м. Зміїв, вул. Адміністративна, буд. 9, тел.: +38(05747) 33645, e-mail: 04058674@mail.gov.ua);

Комунального підприємства “Зміїв-сервіс” Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області (63404, Харківська обл., м. Зміїв, вул. Покровська, буд. 24, тел.: +38(05747) 31993, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.