Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку: м.Зміїв, вулиця Таранівське шосе, будинок 13

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку: м.Зміїв, вулиця Таранівське шосе, будинок 13

 

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку: м.Зміїв, вулиця Таранівське шосе, будинок 13 від 22.09.2017р.

 Порядок денний зборів

1. Обрати головуючого зборів.

2. Про прийняття рішення щодо управління багатоквартирним будинком зборами співвласників та визначення виконавця послуг.

3. Ініціювання списання з балансу КП "Зміїв-житло" багатоквартирного будинку, розташованого за адресою м. Зміїв, вулиця Таранівське шосе, будинок 13, мешканцям для його самостійного обслуговування.

4. Обрання уповноваженої особи співвласників для укладання, внесення змін та розірвання договорів з виконавцями послуг, здійснення контролю за їх виконанням та для подання протоколу на зберігання до виконавчого комітету Зміївської міської ради.

5. Про ініціювання перед виконавчим комітетом міської ради питання розірвання Договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд від 28.07.2017р. №13 в зв’язку з самостійним визначенням питання обслуговування власного житла.

Прийняті рішення:

1.Обрати головуючим зборів Рудяшко Є.К.

2. Обслуговування житлового будинку за адресою: м.Зміїв, вулиця Таранівське шосе, будинок 13 здійснювати співвласниками самостійно .

3. Ініціювати списання з балансу КП “Зміїв-житло” багатоквартирного будинку, розташованого за адресою, м.Зміїв, вул. Таранівське шосе, б. 13 мешканцям та направити відповідне повідомлення до міської ради.

4. Уповноважити Рудяшко Є.К. подати протокол загальних зборів та повідомлення про ініціювання списання з балансу житлового будинку за адресою: м.Зміїв, вул. Таранівське шосе, б.13 до виконавчого комітету Зміївської міської ради.

5. Ініціювати перед виконавчим комітетом міської ради питання розірвання Договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд від 28.07.2017р. №13 в зв’язку з самостійним визначенням питання обслуговування власного житла.