ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Житлові субсидії. Кому потрібно подавати нову заяву?

За інформацією управління соціального захисту населення Чугуївської РДА, близько 3,5 тисячам мешканців міської ради, які користувалися житловою субсидією в опалювальному сезоні 2020-2021 років, продовжено її надання на наступний період без додаткового звернення.

Разом з цим автоматичне перепризначення не проведено домогосподарствам, яким житлова субсидія:

- надавалася у грошовій безготівковій формі;

- була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

- була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Для вирішення питання щодо отримання житлової субсидії в наступному періоді представникам цих домогосподарств потрібно подати нові заяви та декларації.

Крім того нові заяви та декларації потрібно подавати особам, які не отримували житлову субсидію, так як її було нараховано у нульовому розмірі, та для отримання субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу.

При цьому, житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням протягом травня – вересня 2021 року, призначається починаючи з травня 2021 року.

Також нагадуємо, що громадянам, яким надання житлової субсидії продовжено без звернення, необхідно до 1 вересня 2021 року повідомити органам соціального захисту населення про:

- наявність у особи із складу домогосподарства, або члена його сім’ї, транспортного засобу, з року випуску якого минуло менше п’яти років, або більше одного транспортного засобу, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років;

- здійснення особою із складу домогосподарства, або членом його сім’ї, купівлі земельної ділянки, квартири (будинку), транспортного засобу, цінних паперів, будівельних матеріалів тощо, здійснення платежів, внесків до статутного капіталу товариства (підприємства, організації), здійснення благодійних внесків у вигляді сплати коштів, надання поворотної/безповоротної фінансової допомоги, позики, на суму, яка на дату проведення операції перевищує 50 тис. гривень;

- наявність осіб із складу домогосподарства, або членів їх сімей, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці;

- наявність у власності особи із складу домогосподарства, або члена його сім’ї, більше одного житлового приміщення (квартири, будинку), крім житла, яке належать особі на правах спільної або частковою власності, розташованого в сільській місцевості, розташованого на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, або житла, непридатного для проживання, що підтверджено актом обстеження технічного стану житлового приміщення;

- наявність у будь-кого із складу домогосподарства або члена сім’ї особи із складу домогосподарства, на депозитному банківському рахунку (рахунках) коштів у сумі, що перевищує 100 тис. грн.;

- здійснення будь-ким із складу домогосподарства або членом його сім’ї протягом 12 місяців операції з купівлі безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, а також банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тис. гривень.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.